• Yardım Projem: Antalya-2017-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 595 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16875
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16875

595 /700 TL

Kampanya Hedefim

85.165 /85.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba
Adım Adım'da AKUT için ilk olarak İstanbul Maratonu'nda 15K ile yardımseverlik koşusu yapmıştım. Beraber Adım Adım kampanya sorumlusu olduğumuz Murat Bakan ile AKUT için çok güzel bir kampanya dönemi geçirdik. Murat hem Adım Adım hem de AKUT' ta etkin olarak yer alan ve çok güzel işlere imza atan, her zaman güler yüzüyle koşucularımız ile iletişimi sağlayan, e-mailler ile destekleyen çok iyi bir koşucu, koşu arkadaşı ve çok değerli bir kampanya ortağıydı ancak çok kısa süre önce aramızdan ayrıldı. Şimdi ilk kampanyamızdan kalan heves ve ona verdiğimiz sözü yerine getirip yine AKUT için ve bu sefer Murat'ın hayat kurtarmak için verdiği emekleri için de yardımseverlik koşusu yapacağım. Bu kampanya diğerlerinden farklı ve özel olarak sizlerin de desteği ile Adım Adım tarihinde yer alacak. Şimdiden teşekkür ederim
Sevgilerimle

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır. 

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer Kadriye Arslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)