• Yardım Projem: Antalya-2017-Tohum Otizm-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 77
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.005 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Akbanklılar , Akbank Redrunners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16860
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16860

3.005 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

156.049 /150.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

NEDEN KOŞMAYALIM Kİ KOŞARAK DESTEK OLACAKSAK SEVE SEVE KOŞARIM İŞ HAYATIMIZDA KURUMSAL KİMLİĞİMİZ ALTINDA BİR ÇOK FEDAKARLIK GÖSEREREK CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ AMA TOPLUMSAL KİMLİĞİMZ İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ İÇİN MAALESEF VAKTİMİZ OLMUYOR VAKİT YARATMAK FAYDA SAĞLAM HER BİR BİREY İÇİN VİCDANİ GÖREVDİR SEVE SEVE VARIM

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkıdır! Ancak otizmli çocuklarımız bu haklarına malesef ulaşmıyorlar! Bugün doğan her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor. 0-18 yaş arasında ülkemizde 352.000 otizmli çocuk ve birey bulunmakta ve sadece 29.000'i eğitime ulaşmakta. Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun, sürekli özel eğitimdir. Eğitimle; otizmli çocukların hayatlarında büyük fark yaratılabilir, sağlıklı gelişim gösteren akranları ile birlikte aynı okullara gidebilir, bağımısz bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

Özel Tohum Vakfı Özel Eğitim Okulu Destek Eğitim Merkezi'nde eğitim, 11 ay, 1 hafta boyunca devam eder.


Haftada 2 gün, ayda 16 seans olmak üzere yıllık eğitim bedeli 18.750 TL'dir. Her bir seans ücreti 145 TL'dir.


Eğer ayşe gül aktaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)