• Yardım Projem: Antalya-2017-TEMA-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 44
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.515 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Rundamental
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16819
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16819

2.515 /2.750 TL

Kampanya Hedefim

106.745 /210.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden "Ağaç Kardeşliği" projesi ve neden TEMA Vakfı? Bu proje kapsamında eğitim alan çocuklar hem kendi fidanlarını yetiştirecek, hem de adlarına birer adet fidan dikilerek, ilki Biga'da oluşturulan Adım Adım ormanının ikincisi de bu kampanya ile Balıkesir'de oluşturulacak. Ekosistem ve çevre konularında eğitim alacak bu çocukların yönetici konumuna geldiklerinde doğru kararlar vererek bugünkü hataları yapmayacaklarını ümit ederek bu proje için koşacağım. TEMA Vakfı da bu projeyi başarıyla kotaracak bilgi birikimine sahip.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun TEMA’nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer Orhan Ölmez isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)