• Yardım Projem: Antalya-2017-SEN DE GEL-Sen De Gel İnsana Dokun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 235 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16769
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16769

235 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

12.302 /20.000 TL

Sosyal ve Ekonomik Yaşamda Nitelikli Değişim ve Gelişime Destek Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İyilik yarışı başlıyor!

Bugün dünyamızda 600 milyondan fazla insan temiz suya ulaşmakta sıkıntı yaşıyor. Yani her 8 kişiden biri içilebilecek su bulamıyor. İnsan hayatına destek olmak için projeler üreten Sosyal ve Ekonomik Yaşamda Nitelikli Değişim ve Gelişime Destek Derneği SEN DE GEL, kurak ülkelerde su kuyusu açmak için gönüllülerle birlikte harekete geçiyor!

Kurak ülkere su taşımak için depara kalkıyoruz!

SEN DE GEL 5 Mart 2017 tarihinde, Antalya’da, İyilik Peşinde Koş Platformu desteğiyle ve Sen De Gel İnsana Dokun Projesi kapsamında bir koşu düzenliyor. 20 katılımcıyla yola çıkılacak bu projede, hedeflenen bağış miktarı ise 20.000 TL. Böylece yaklaşık 2.000 kişinin faydalandığı bir su kuyusu açılabilecek ve ihtiyacı olan insanlar temiz suyla buluşturulacak. Sen de bu koşuya gönüllü olarak katılabilir ya da koşucu arkadaşlarına destek olmak için bağış yapabilirsin.

Hadi sen de gel, hem insana hem toprağa hayat ver!

https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16769

Sosyal ve Ekonomik Yaşamda Nitelikli Değişim ve Gelişime Destek Derneği

Bugün dünyamızda; 750 milyondan fazla insan açlıkla mücadele ediyor, yani her 10 kişiden biri yaşamak için yeterli GIDA bulamıyor! 600 milyondan fazla insan ise temiz suya ulaşmakta sıkıntı yaşıyor, yani her 8 kişiden biri içilebilecek temiz SU bulamıyor! Harekete geçtiği günden bugüne kadar 250.000'den fazla insanın hayatına dokunan SEN DE GEL ile en kurak ülkelerde su kuyusu açmak için koşuyor.

Ortalama 2.000 kişinin faydalandığı bir su kuyusunun bedeli 20.000 TL'dir. Koşucu başına hedefimiz ise 1.000 TL'dir. 

Eğer ZEYNEL SENAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)