• Yardım Projem: İstanbul-2016-Darüşşafaka-Söz konusu eğitimse, yardıma koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 47
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.014 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: #koşmayamıgeldik , SIEMENS
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16623
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16623

4.014 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

407.864 /480.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum,
çünkü herzaman daha fazlasını yapabileceğimize inanıyorum.

Daha uzun mesafe kat ettikçe, daha hızlı koştukça ya da koşmadığım bir rotayı keşfettiğimde; sınırlarımızın olmadığını ve daha da fazlasını yapabileceğimizi görüyorum.

Bu "daha fazlasını yapmak", kendi hayatımızdan başka hayatlara da katkı yapmak fikri ile çok örtüşüyor aslında. Bu yüzden bu yıl İstanbul Maratonu'nda anne/babasını kaybetmiş çocukların eğitimine destek için koşuyorum.

Darüşşafaka'da okuyan çocuklar bizlere emanet. Gündelik yaşamımızda önemliymiş gibi duran pek çok şey olmasa da olur... Ama eğitim olmazsa olmaz! Gelin destek olalım.

Darüşşafaka Cemiyeti

Kampanya boyunca hedefimiz 48 öğrencimizin (2 sınıfın) 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek 480.000 TL’ye ulaşmak! “Bir çocuk için en önemli şey anne ve babasıdır. Anne veya babası hayatta olmayan çocuklar için ise Darüşşafaka.” Gelin siz de bu yılki İstanbul Maratonu’nda ailemize katılın adımlarınızla 1000’ yakın öğrencinin eğitimine destek olun!

Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin haftalık eğitimine 250 TL vererek destek olabilirsiniz.

Eğer Süha Işıklı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)