• Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16594
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16594

0 /500 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kaçuv 2000 yılından bu yana Kanserli Çocuklarımıza umut dağıtmakta. Bu bedbah hastalığın, dünyada ve ülkemizda maalesef yaygınmaşması söz konusu. Bizlerde bu hastalığın karşısında duran, hastalıkla mücadele eden yavrularımıza destek olmak zorundayız. İşte bu nedenle İstanbul-2016 ' da Kaçuv için koşuyorum. Sizde kücücük bir yardımla bu genç arkadaşlarımıza destek olabilir, geleceğe umutla bakmalarına yardımcı olabilirsiniz...

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Burak Uğur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)