Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 150 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16542
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16542

150 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım,
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na destek olmak amacı ile 38. İstanbul Maratonunda 10 km koşacağım. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da gönüllü arkadaşlar ile KAÇUV'a bağış toplamak için koşuyorum.
KAÇUV’a yapacağınız bağışlar ile destek olarak hasta çocuklarımızın hayatına dokunup onları ve ailelerini gülümsetebilirsiniz.
Destek olmak istersiniz, aşağıda yer alan bağış yöntemlerini kullanarak dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Cem Öncer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)