• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 185 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: PwC - Forensic Services
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16226
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16226

185 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geçirdiğimiz bu zor zamanlarda ne kadar çaresiz ve umutsuz hissetsek de imkanımız olduğu sürece bir şekilde topluma geri vermemiz gerektiğini unutmamak lazım. Hep birlikte yaşadığımız ülkede bizden çok daha zor dumunda olan, en basit sağlık ve eğitim imkanları bile bulunmayan, şiddete maruz kalan korunmaya muhtaç çocuklar var. Bu yüzden bu seneki Vodafone Maraton'unda iş arkadaşlarımla birlikte Koruncuk Vakfı'na destek amacıyla koşacağız. 5-10 TL bile olsa her türlü desteğiniz Koruncuk Vakfına ve ihtiyacı olan çocuklara yardım için gidecektir.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Cem Eşmelioğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)