• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 23
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.275 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Unilever , UNILEVER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16058
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16058

1.275 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Beni tanıyanlar bilir, çocuktur ruhum, renklidir, çokça severim, bolca gezerim, keşfederim, çalışırım, koşuşturmacam hep vardır.. Geçen sene olduğu gibi bu sene de enerjimi benim kadar şanslı olmayan minik arkadaşlarıma yardım etmek için harcayacağım. Benim gibi istedikleri kadar çocuk kalabilsinler, özgür gezebilsinler, renklensinler, keşfedebilsinler, tek başlarına ayakta güçlü durabilsinler diye.
Bu sene 13 Kasım’da gerçekleşecek olan İstanbul Maratonu’nda Adım Adım Oluşumu ile Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın “Koruncuk Kahramanları” projesi için “İYİLİK PEŞİNDE” 10km koşuyor olacağım. Amacım, sizlerinde desteği ile kahramanı olduğum arkadaşlarımın yıllık bakım ve beslenme giderlerine destek olmak için kaynak yaratmak ve biraz olsun farkındalık yaratmak.
Adımlarımın daha anlamlı olabilmesi için sizlerin yardımlarına ihtiyacım var. Bağış miktarınız hiç önemli değil, yeter ki gönüllerimiz bir olsun, biz biliyoruz ki hayat paylaşınca daha anlamlı daha güzel....

Aşağıdaki linke tıklayarak çok kolay bir şekilde online bağışlarınız ile beni onurlandırabilirsiniz. Bağışları tek tek takip edeceğimden şüpheniz olmasın :)

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer BUŞRA ÜREK ÇÖME isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)