• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 775 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Unilever , UNILEVER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15979
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15979

775 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hepimizin hayali aydınlık bir ülke ve bu ülkenin bağımsız, güçlü bireyleri. Ben çocuklarımızın ve gençlerimizin bunu gerçekleştireceğine inanıyorum. Yardıma muhtaç ve kimsesiz çocukların da bu ülkenin bireyleri olduğunu unutmadan onların da topluma ülkeye faydalı insanlar olarak, anne şefkati ile yetişmelerini istiyorum. Bu nedenle Adım Adım Oluşumu ile onlar için koşuyorum ve iyilik peşinde koşanlara destek olacağını bildiğim kalbi kocaman ve iyilikle dolu herkesi geleceğimiz olan çocuklara ve gençlere yardıma çağırıyorum!
“Sevmek fiilinden sonra gelen dünyanın en güzel fiili yardım etmektir.”
Bertha von Suttner (Nobel Barış Ödülü alan ilk kadın)
Bu sene 13 Kasım’da gerçekleşecek İstanbul Maratonu’nda “Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı” için 15 km koşacağım. İstediğiniz bir miktarı bağışladığınızda yardıma ihtiyacı olan çocuklarımızın, gençlerimizin hayatına dokunarak iyilik peşinde bir adım atmış, benim de heyecanıma ortak olarak desteklemiş olacaksınız.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Özlem Soydaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)