Kampanyamın Etkisi
4 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 66
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.555 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tofaş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15941
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15941

3.555 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Geçen sene senin sayende başardık. Senin kocaman yüreğin sayesinde 4 kanserli çocuğumuza ve onun ailesine 1 yıl boyunca umut olduk. Senin sayende 4 aile KAÇUV Aile Evi’nde 1 yıl daha barınma problemini düşünmeden hayata daha umut dolu baktı ve sadece hastalığının tedavisine odaklandı.
Haydi bu sene de desteğini bizden esirgeme, daha fazla ailenin umudu olalım. Hızına yetişemediğimiz günlerin en azından biri daha anlamlı olsun. Yapacağın bağışın tutarı ne olursa olsun, desteğini görmek çok ama çok önemli.
Lütfen bizi yalnız bırakma, yanımızda ol...

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Emel Çalış Sertkaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)