• Yardım Projem: İstanbul-2016-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 900 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AKUT
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15808
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15808

900 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

194.122 /220.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Enkaz altından kızını kurtarmaya çalışan bir babanın bulduğu bir sopa ile enkaz kaldırmaya çalışırken "her taraf berbat kızım, kimsenin kimseye bakacak hali yok" ifadesi Gölcük depreminden unutamadığım bir cümle oldu. O depremle birlikte AKUT ekibinin olağanüstü çabaları, gece gündüz demeden insanları kurtarmak için verdikleri mücadele ve sonrasında Türkiye'yi bilinçlendirmek için verdikleri eğitimler, katıldıkları sayısız kurtarma operasyonları ile insanları birbirlerine kavuşturmaları ve gelecekte bizleri beklediği öngörülen doğal afetlerde yine dönüp ilk akla gelen kurum AKUT ekibinden yardım bekleyeceğimizi bildiğim için, operasyonlar için gerekli olan desteğin toplanmasına destek vermek üzere AKUT için yürüyeceğim.

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri  tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır. 36 bölgede 2200 gönüllüsüyle haftanın her günü operasyona çıkarak binlerce hayat kurtaran AKUT daha fazla hayata dokunabilmek için 20. yılında desteğinizi bekliyor.

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer kristina steinbüchel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)