• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koş Barilla Koş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15751
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15751

0 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene ilk defa İstanbul Maratonunda, Koruncuk vakfı adına Damla ile birlikte 10 km koşacağız. Aşağıdaki linke tıklayarak korunmaya ihtiyacı olan 120 çocuğun hayata tutunacağı Koruncukköy Urla'nın inşasına siz de katkıda bulunabilirsiniz.
Yapacağınız bağışlar kimsesiz çocukların sağlıklı ve sevgi dolu bir ortamda büyümesine katkı sağlayacak.
Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.
Sevgiler,
Sedat

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer SEDAT KALKAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)