• Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 36
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.815 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15714
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15714

2.815 /2.800 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu zor hastalığın her evresinde en büyük yardım ve iyileşmeye kadar destek olabilecek bir şey varsa o da moral! Bu da ancak sizin etrafınız da sevenleriniz varsa mümkün.. Ailem de bir çok yakınımı, başta babam olmak üzere bu hastalıktan kaybetmiş biri olarak, çocukların en güvendiği ve emniyette hissettiği kucakların anne ve babası olduğunu çok iyi biliyor ve bunu sağlayabilmek adına azıcık ta olsa bu projeyle bir katkım olabileceğini düşündüğüm için bu pazar günü koşum da adımlarımı KAÇUV için atıyorum..

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Bilgin Uysal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)