Kampanyamın Etkisi
5 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 83
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tofaş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15604
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15604

4.100 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocuklar sağlıkla büyümeli! Hakettikleri gibi...
Kendi çocuğumuz, yeğenimiz, kuzenimiz, kardeşimiz için nasıl ki dua ediyoruz, şükrediyoruz, elimizden gelen herşeyi yapıyoruz sağlıklı olmaları, herşeyin en güzeline sahip olmaları hep gülmeleri için ; bu şanssız melekler için de dua etmekten daha fazlasını yapabiliriz.
Birkaç tık ve gönlünüzden bütçenizden kopan herhangi bir meblağ onlar için EV demek, AŞ demek, OYUN , OYUNCAK, AİLE , SAĞLIK, MUTLULUK, HAYAT demek...
Meleklerin sağlıkla hayatlarına devam etmesi için …
HAYDİ DURMA , Sen de bağış yap, destek ol, umut ol, HAYAT OL!

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer MÜJGAN&METE Karaaslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)