• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 68
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.050 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Rundamental
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15571
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15571

5.050 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

556.566 /650.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum/İş Arkadaşım

13 Kasım 2016 günü yapılacak olan 37. Vodafone İstanbul Maratonu’nda “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği – TOFD” için iyilik peşinde koşuyorum!

Sadece şikayet etmiyorum, değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum..

Maratonda attığım adımlarla “İstanbul-2016-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?” projesini destekleyeceğim.

Projeyle ilgili detaylı bilgi edinmek istersen  https://www.youtube.com/watch?v=AG6WPMVyd9I solda linki yer alan videoyu izlemeni öneririm..
Kimdir bu TOFD dersen de işte tam buradan http://www.tofd.org.tr/ kim olduklarına bakabilirsin..

2008 yılından bugüne TOFD koşucuları ve bağışçıları sayesinde alınan toplam 1,547 adet akülü tekerlekli sandalye; okullarına, işlerine gidemeyen ve sosyal hayata katılamayan 1.547 bedensel engelli arkadaşımıza hareket özgürlüğü kazandırdı. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendi kendine idame ettirebilmesi için ihtiyacı olan bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL..

13 Kasım 2016 günü İyilik Peşinde Koşacağım ve adımlarıma anlam katacağım koşumda beni desteklersen çok mutlu olurum.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap..
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC15571

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15571

Sevgiler
Sercan

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. 
Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.
 

Eğer Sercan Karapoyraz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)