• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 433 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15562
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15562

433 /500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

"Her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, geleceğe umutla bakmalı."
Yine bir koşu zamanı geldi ve yine sizlerin karşınızdayım.
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl yine KORUNCUK için Adım Adım ekibiyle birlikte koşacağım.
Bir baba ve bir oğul olarak, aile sevgisinden mahrum kalmış çocuklarımıza yardım etmeyi amaçlayan Koruncuk'a destek olmanızı istiyorum.
Çocuklarımız Koruncuk'ta, sizin desteğinizle sıcacık bir yuvada, anne sevgisiyle yetişiyorlar. Ben de buna, çok küçük de olsa, koşarak etrafında bir farkındalık yaratarak destek olmak istiyorum. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Ahmet Şahin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)