Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 725 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koş Barilla Koş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15128
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15128

725 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

DİKKAT DİKKAT! BURAYA AZICIK KAMU SPOTU DUYURUSU GEÇİYORUM

Bu sene ilk kez İstanbul Marathonu'nda ben de iyilik peşinde Koruncuk Vakfı için koşuyorum. Benim için de çocuklar için de büyük bir adım olacak bu! Bence senin için de öyle olabilir. Belki de her zaman aklının bir köşesinden geçen ve bir şekilde fırsat bulamadığın bağış fikrini hayata geçirmiş olursun. Hatta belki sen de bu platformdan haberdar olup seneye koşarsın. İyilik peşinde koşarak kolay, güvenilir bir yoldan bağış toplamak mümkün. Sadece bir tık. Aşağıdaki linke tıklayıp, istediğin tutarda bağış yaparak direk olarak vakfın hesabına benim kampanyam aracılığı ile ulaşmasını bağışını ulaştırabilirsin.

Kim bu Koruncuk Vakfı dersen de seni şuraya alayım:
Koruncuk Vakfı kişisel varlığı tehdit altında olan ve korunma ihtiyacı bulunan Çocuk ve Gençleri (Koruncukları) sağlıklı ve kendi ayakları üzerinde duran bireyler haline getirip, topluma kazandırana dek bir aile sıcaklığında yetiştiriyor. Bolluca köyünde bulunan evlerde her çocuğun kendi odası, sürekli o evde kalan ve çocuklarla ilgilenen bakıcısı bulunuyor. Şimdi de halihazırda Bolluca'da yapılmış çocuk köyüne bir yenisini eklemek bu seneki hedefleri. Urla'da inşası devam eden yeni çocuk köyü için bağış toplanıyor. Daha fazla bilgi http://www.koruncuk.org/ tan edinilebilir.

Üç beş deme, her bağış çok değerli. Desteğin için şimdiden teşekkür ediyorum.
Sevgiyle,
Bahar

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Bahar Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)