Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 160 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAÇUV Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14812
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14812

160 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar.
Bu sene ilk defa bir Maratona ( İstanbul Maratonu ) katılıyorum. Bunu sadece spor olarak değil, bir farkındalık projesini destekleme fırsatı olarak da görüyorum ve siz de buna dahil olabilirsiniz :)
Ben iki çocuk annesiyim ve çok şanslıyım, çünkü mutlu ve en önemlisi SAĞLIKLI çocuklara sahibim. Maalesef bir çok aile bizim kadar şanslı değil. Sadece Türkiye de her sene 3000 çocuğa Kanser teşhisi konuyor. KAÇUV derneği maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor. Ben de sizleri bu derneğe yardımda bulunmaya davet ediyorum. Yardımlarımızla bu çocuklara umut olalım. TEŞEKKÜR EDİYORUM!


Dieses Jahr nehme ich zum ersten Mal an einem Marathon teil und ich laufe nicht nur ar sportlichem Anreiz, sondern für einen guten Zweck an dem ihr alle teilhaben könnt.
Ich habe das Glück zwei wundervolle GESUNDE Kinder zu haben und bin so dankbar dafür. Leider geht es aber vielen Familien nicht so gut. Alleine in der Türkei erkranken jedes Jahr 3000 Kinder an Krebs. Die Stiftung KAÇUV unterstützt Familien die sich eine solche Behandlung nicht oder nur schwer leisten können. Darum appelliere ich an euch: Helft mir mit einer Spende ganz egal wie hoch, einem kranken Kind Hoffnung zu schenken. DANKE!

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Adila Öztürk isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)