Kampanyamın Etkisi
10 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-Darüşşafaka-Söz konusu eğitimse, yardıma koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14614
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14614

2.550 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

407.864 /480.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Söz konusu eğitimse, yardıma koşarız. ''Her şey eğitimle başlar'' buna inanan bir kişi olarak bu projede yer almak istedim. Bizler toplumda sosyal sorumluluk projelerinde yer almalıyız ki toplumumuza ve insanlarımıza karşı bireysel sorumluluklarımızı yetebildiğimiz kadarı ile yerine getirelim. Eğitimde fırsat eşitliğine dikkat çekmek için başlattığım bu adımda desteklerinizi bekliyorum. Küçük de olsa katkılarınız çok önemli, ne demişler ''damlaya damlaya göl olur'' buraya yapacağınız bağışlar ile çorbada sizin de tuzunuz olsun istemez misiniz? Şimdiden katkılarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Darüşşafaka Cemiyeti

Kampanya boyunca hedefimiz 48 öğrencimizin (2 sınıfın) 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek 480.000 TL’ye ulaşmak! “Bir çocuk için en önemli şey anne ve babasıdır. Anne veya babası hayatta olmayan çocuklar için ise Darüşşafaka.” Gelin siz de bu yılki İstanbul Maratonu’nda ailemize katılın adımlarınızla 1000’ yakın öğrencinin eğitimine destek olun!

Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin haftalık eğitimine 250 TL vererek destek olabilirsiniz.

Eğer Aşkım Budur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)