• Yardım Projem: İstanbul-2016-TEGV-Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: HAVI TEGV için koşuyoruz , HAVI LOJISTIK , HAVI LOJISTIK
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14536
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14536

0 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

307.778 /300.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

“Gelin, Adım Adım Yarınları Aydınlatalım” desem, bana destek olur musunuz? Ben, 13 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Maratonunda TEGV için koşacağım. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV); ilköğretim çağındaki çocukların mutlu bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe donanımlı hazırlanmaları için devlet tarafından verilen temel eğitimi tamamlayıcı çalışmalar yapıyor. TEGV ve Adım Adım işbirliği ile, TEGV’ in gezici öğrenim birimleri olan 5 adet Ateşböceği’ nde 2 yıl boyunca toplamda 25.000 çocuğa eğitim desteği verilecek. 25.000 çocuğa umut olmak için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Aşağıdaki hesap numaralarına yapacağınız bağışlar doğrudan 5 adet Ateşböceği’ nin işletme giderleri için oluşturulacak fona aktarılacak. Ben maratonda her adımı, 25.000 çocuğun eğitimi için atacağım… sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olun, “adım adım” yarınları aydınlatalım!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

“Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?” Projesi, Türkiye’nin dezavantajlı bölgelerinde faaliyet gösteren, TEGV’in 5 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri ile 2 yıl boyunca toplamda 25.000 çocuğa eğitim taşımayı hedefliyor.

Proje kapsamında yapacağınız her 50 TL’lik bağış ile 1 çocuğun eğitim giderine destek olabilirsiniz.
 

Eğer DERYA TOPCU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)