• Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 350
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.525 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MERCEDES Koşu Grubu , Mercedes Benz Türk A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14446
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14446

6.525 /6.500 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

KAÇUV için iyilik peşinde koşuyorum!


İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol projesini destekleyeceğim. 13 Kasım 2016 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.
- Türkiye’de her yıl 3000’e yakın çocuğa kanser teşhisi konuyor. Zamanında, uygun ve doğru tedavi ile beraber 80%’e yakın başarı söz konusu.
- Tedavi devlet tarafından karşılanıyor ancak özellikle şehir dışından gelen çocuklara uygun bir konaklama yeri şu an için mümkün değil ve sadece bu sebepten dolayı tedaviden vazgeçen aileler var.
- KAÇUV’un bu sene kendine hedef olarak belirlediği 530.000 TL’lik bağışın amacı Göztepe ve Pendik (her ikisi de çocuk kanseri için önemli hastaneler) arasında yeni bir Aile Evi kurabilmek için destek.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC14446

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14446

Sevgiler

Cengiz

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Cengiz Yörükoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)