Kampanyamın Etkisi
9 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 54
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.854 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14143
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14143

7.854 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dostlar Merhaba,

Gene bir maraton dönemi geldi çattı ve yeni bir kampanyanın heyecanı ile aranızdayım.

Öncelikle geçen seneki maraton kampanyasında, "TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?" projesi için koyduğum 3.250 TL'lik "bir adet akülü tekerlekli sandalye" hedefini fazlasıyla geçmemi sağlayan ve beni bu bağlamda 2015 yılının en etkili 133. koşucusu yapan sizlere teşekkür ederim.
Fotoğrafını gördüğünüz bu sandalye, birileri için tahmin ettiğinizden çok daha büyük bir fark yarattı ve bunda hepinizin emeği var.

Bu sene 13 Kasım'da, Istanbul Maratonu'na katılacağım 5. yılımda, KAÇÜV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)- "Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol" projesi için koşacağım.

Türkiye'de her yıl 3000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Uzun ve zorlu bir tedavi sürecine maruz kalacak bu çocuklar, ölümün soğuk gerçekliğiyle çok erken tanışıyor ve çocukluklarını yarım yaşamak zorunda kalıyor.
Proje kapsamında destek olunacak "AİLE EVLERİ", Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen, ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunacak.

Kanser tedavisi gören bir çocuğun ve ailesinin, Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL; kampanyamda kendime koyduğum hedef ise 5000 TL.

Hadi gelin adımlarımız çocuklara umut olsun ve kampanyama sağlayacağınız destek ile bu yarışı beraber bitirelim.
Geçen sene olduğu gibi birilerinin hayatına dokunalım ve bir fark yaratalım.

Bana destek olmak ve KAÇÜV'e bağış yapmak istiyorsanız:
Kampanya sayfam: http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14143

- KK Online Ödeme: Linkten ulaşacağınız kampanya sayfamdan kredi kartı ile ONLINE ÖDEME yapabilir veya;
- EFT/Havale: Kampanya sayfasında yer alan KAÇÜV hesabına Kampanya Koşucu Kodum: "CC14143"yi not düşerek bağış yapabilirsiniz.
- Yapacağınız bağışlar direkt olarak KAÇÜV hesabına aktarılacaktır.

Motivasyonumun kaynağı olacak sizlere, şimdiden gönülden teşekkür ederim.
Öpüyorum.

Alpar.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Alpar Akman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)