Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 890 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KFC Türkiye - Koşan "Kova"lanır
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14135
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14135

890 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bir KFC Türkiye çalışanı olarak kurumsal sosyal sorumluluk(KSS) projemizin uzun süreli işortağı Koruncuk Vakfı'nda koruma altında olan Koruncuklarımızın hayatında FARK YARATmak için koşuyorum! Burada olmamın bir anlamı olsun; 'olmamla - olmamam arasında bir FARK olsun' diye koşuyorum...

Benim gibi fark yaratmayı amaç edinen işarkadaşlarımla birlikte koşuyorum... Attığım her adım Koruncukları daha fazla bilinir kılsın diye koşuyorum... Gelen her bir bağış onlara Umut Olsun diye koşuyorum...

Çünkü geleceğe UMUTla bakmak her çocuğun hakkı...

Kampanyama bağış yaparak, sen de Koruncuklara UMUT OLabilir- UMUT VERebilirsin...”

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Cem Durma isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)