• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 81
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 18.550 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ROTADIM-İSTANBUL ŞİŞLİ ROTARY KULÜBÜ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14059
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14059

18.550 /19.500 TL

Kampanya Hedefim

556.566 /650.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Öncelikle kampanyama ilginden ve bana güveninden ötürü teşekkür ederim. Koşmayı seviyorum ama sadece koşmuyorum, yardımseverlik koşusu yapıyorum. Yani farkındalık yaratmaya çabalıyorum, bağış topluyorum. Bu yolla başka bir hayatı değiştirebilmek yaşadığım en eşsiz deneyim.
Adım Adım ile yaptığım diğer yardımseverlik koşularında, 339 bağışçımla 22.127 TL bağış topladık. Bu kez İstanbul Şişli Rotary Kulübümden dostlarımla daha güçlüyüm. 13 Kasım İstanbul Maratonu'nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) yararına 42 km 195 metre koşacağım. Kolay bir mesafe değil ama Akülü Tekerlekli Sandalyesi olmayan engellilerin yaşadıklarından zor değil!
Amacım ortopedik engelli bireylerin özgürce yaşayabilmeleri için gereken Akülü Tekerlekli Sandalyelerden 6 adet alabilmek. 1 adet Akülü Tekerlekli Sandalye bedeli 3250 TL.
Hadi sen de "Yol Arkadaşım Ol" aşağıdaki dernek hesabına bağış yaparak beni destekle. Açıklamaya beni temsil eden CC14059 kodunu yaz ki bağışını takip edebileyim. Benimle iyilik peşinde koştuğun için çok teşekkür ederim. Sevgiler,

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. 
Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.
 

Eğer Ebru İney isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)