• Yardım Projem: İstanbul-2016-TİDER-Yeni Destek Markete Adım Adım Projesi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 48
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.500 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC13166
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC13166

2.500 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

119.538 /200.000 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Son 3 aydır büyük bir heyecanla ilk maratonuma hazırlanıyorum, 42 km.ye!
Yazın siz tatildeyken, bunaltıcı sıcaklarda, şimdi soğuk ve karanlık sabahlarda hiç şikayet etmeden büyük bir heyecanla hem de .
Biliyorum kolay olmayacak, belki pes etmek istediğim anlar gelecek ama o zaman en güzel motivasyonum ne için koştuğumu hatırlamak olacak.

Bu sene Adım Adım STK Sorumlusu olarak gönüllü destek olduğum Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) için koşacağım , ikinci Destek Market' i Avrupa yakasında açabilsinler diye, daha çok aile yoksullukla savaşırken insan onuruna yakışır bir şekilde yardıma ulaşabilsin diye, israf önlensin, değer yaratılsın ve ihtiyaç sahiplerine iş bulunarak bu çemberden kurtulmaları sağlansın diye..
Şikayet etmiyor elimden gelen ne varsa yapmaya çalışıyorum, çünkü sürekli hatırladığım bir cümle var , Sevgili Hayrettin Karaca'nın dediği ;

'Olanın olmayana, bilenin bilmeyene borcu var bu dünyada'

Hep birlikte iyilik peşinde koşmaya devam, çünkü dünyayı iyilik kurtaracak!

TİDER

Yeni Destek Markete Adım Adım Projesi, İstanbul Avrupa yakasında yeni bir Destek Market kurularak, yoksulluk sınırı altında yaşayan 5.000 ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayacak ve yıllık 1.000.000 TL’lik gıda başta olmak üzere ürünün ve 40 ton meyve-sebzenin kurtarılarak aileler ile paylaşılmasını sağlayacaktır.

Her 100 TL’lik bağış yeni kurulacak Destek Market’te düşük gelirli bir ailenin temel ihtiyaçlarını karşılamasını ve aileden çalışabilecek durumda olan kişilerin iş bulmasını sağlayacak.

Eğer Pınar Erdem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)