• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 45 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koşu Dünyamız
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC13024
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC13024

45 /500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene Avrasya Maratonu'nda AdımAdım ile Koruncuk Vakfı adına koşuyorum, Koruncuk Vakfı Bolluca Çocukköyü'nde kişisel varlığı tehdit altında olan ve korunma ihtiyacı bulunan Çocuk ve Gençleri (Koruncukları) sevgiyle yaşatan, büyüten ve eğiten, onları sağlıklı ve kendi ayakları üzerinde duran bireyler haline getirip, topluma kazandıran bir vakıf. “Korunmaya Muhtaç Çocuklarımızın EĞİTİM, SAĞLIK ve GIDA ihtiyaçlarına destek olmak için siz de bağış yapın. El verin, hayata tutunsun…Daha çok çocuğun yüzünü güldürmek, onlara aydınlık bir gelecek vermek bizim elimizde…

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Onur Altınçelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)