• Yardım Projem: İstanbul-2016-TİDER-Yeni Destek Markete Adım Adım Projesi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 13.585 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC12976
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC12976

13.585 /12.000 TL

Kampanya Hedefim

119.538 /200.000 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

1 seneyi aşkın bir süredir Maltepe'deki ilk pilot Destek Market'imizi başarıyla çalıştırdık: 4.000'ün üzerinde aileye gıda, temizlik ürünleri ve kıyafet gibi temel ihtiyaçlarını karşıladık, 50'ye yakın kişiyi de iş sahibi yaptık.

Şimdi kendini ispat eden Destek Projemizi (Destek Market + Destek İK) İstanbul'un en sıkıntılı bölgelerinden birine uygulamaya sıra geldi. Bağcılar-Esenler hattında bir Destek Market açmak istiyoruz. Maltepe'de 5.000 civarında ihtiyaç sahibi bulunurken, sadece Bağcılar'da bu rakam 100.000'e ulaşıyor. Bağcılar-Esenler bölgesine Destek Market açarak öncelikle o bölgedeki israfı önlüyor olacağız sonra da yüksek sayıda ihtiyaç sahiplerinin hem temel ihtiyaçlarını karşılayacağız hem de bu kişilere meslek edindirerek kendi ayaklarının üzerinde durmalarını sağlayacağız.

Bu "memleket meselesi" uğurda bize destek olmak istiyorsanız kampanyama bağışta bulunabilirsiniz. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler

TİDER

Yeni Destek Markete Adım Adım Projesi, İstanbul Avrupa yakasında yeni bir Destek Market kurularak, yoksulluk sınırı altında yaşayan 5.000 ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayacak ve yıllık 1.000.000 TL’lik gıda başta olmak üzere ürünün ve 40 ton meyve-sebzenin kurtarılarak aileler ile paylaşılmasını sağlayacaktır.

Her 100 TL’lik bağış yeni kurulacak Destek Market’te düşük gelirli bir ailenin temel ihtiyaçlarını karşılamasını ve aileden çalışabilecek durumda olan kişilerin iş bulmasını sağlayacak.

Eğer H. Serhan Süzer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)