• Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 665 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Eczacıbaşı Koşu Takımı , Eczacıbaşı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC12939
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC12939

665 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum Çünkü;

Minik kalplerin neşe ile çarptığı kocaman bir dünya hayal ediyorum...

KAÇUV bu yılki bağışlar ile tedavisini İstanbulda sürdürmesi gereken ancak maddi olanaksızlıklar sebebi ile tedavisini yürütemeyen çocuklarımız için bir Aile evi yapacak. Şuan kullanılan bir aile evi var ancak çok küçük bu evin bile tedavi gören çocukların ihtiyacı olan steril ortamı yaratarak, ailesi ile kendisinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedelini karşılayabilmesi için 895 TL'ye ihtiyaç var.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer RAMAZAN CAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)