• Yardım Projem: İstanbul-2016-TİDER-Yeni Destek Markete Adım Adım
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.270 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TİDER (TEMEL İHTİYAÇ DERNEĞİ)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC12834
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC12834

1.270 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

119.538 /200.000 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

herkesin kalbinde birileri için iyilik yapmak düşüncesi olduğuna ama günlük hayat telaşında belki de buna birçoğumuzun fırsatı olmadığına inananlardanım... İşte sizlere iyilik yapmak için bir fırsat ! Ben gönüllüsü olduğum TİDER derneğimizin yoksul ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılayan destek marketin 2.sini açmak için sizlerin de desteğini esirgemeyeceği bu harika kampanyada hepimizi temsilen iyilik peşinde koşacağım... Sizler de gönlünüzden kopan bir yardım ile bu güzel projemizde 2.marketimizi açmak için çorbaya tuz katmaya ne dersiniz ? 10-20 tl de olur, 100 tl de olur daha fazlası da... Gönlünüzden ne koparsa :) Destek marketin nasıl çalıştığını ve derneğimizin bugüne kadar yaptığı güzel işleri görmek için http://www.tider.org/ internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eminim ki bu projemiz sizleri de çok heyecanlandıracak...

Haydi hep beraber açalım bu marketi...

TİDER

Yeni Destek Markete Adım Adım Projesi, İstanbul Avrupa yakasında yeni bir Destek Market kurularak, yoksulluk sınırı altında yaşayan 5.000 ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayacak ve yıllık 1.000.000 TL’lik gıda başta olmak üzere ürünün ve 40 ton meyve-sebzenin kurtarılarak aileler ile paylaşılmasını sağlayacaktır.

Her 100 TL’lik bağış yeni kurulacak Destek Market’te düşük gelirli bir ailenin temel ihtiyaçlarını karşılamasını ve aileden çalışabilecek durumda olan kişilerin iş bulmasını sağlayacak.

Eğer SONGÜL DİZER isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)