• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 830 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC12696
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC12696

830 /800 TL

Kampanya Hedefim

289.842 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba, ben Nisa Ceylan. Üsküdar Amerikan Lisesi 10. Sınıf öğrencisiyim ve 13 Kasım 2016 Pazar günü yapılacak Avrasya Maratonu'nda ben de TOG Vakfı'nın yararına koşuyorum.
Ben koşuyorum çünkü bu dünyada bir şeylerin çabayla başarılabileceğine inanmak istiyorum. Eğer yapabileceğimizin en iyisini yaparsak bir şeyleri değiştirebileceğimize inanmak istiyorum. Fark yaratabileceğimiz, her sesin duyulabileceği ve dinlenebileceği bir ortam yaratmak istiyorum. Bütün bu isteklerimin en önemli faktörü gönüllülük. Özveri. Bir olay yalnızca siz olmasını gönülden isterseniz olur. Gönüllü olursanız. Bu nedenle Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına 13 Kasım tarihinde koşuyorum. Ben koştukça, biz koştukça, bir şeylerin değişebileceğine inanıyorum. İçinde bulunduğumuz dünyayı daha mutlu bir dünya yapabilmek için koşuyorum. Gülümseyen, gülen suratlar için koşuyorum. Mutlu, sağlıklı, barış dolu bir Türkiye, barış dolu bir Dünya için koşuyorum. Koşumuzun sonuçsuz kalmaması için siz de katılın, bağışlarınızla amacımıza katkıda bulunun.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Nisa Ceylan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)