• Yardım Projem: İstanbul-2016-Darüşşafaka-Söz konusu eğitimse, yardıma koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.650 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SHELL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC11814
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC11814

1.650 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

407.864 /480.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım,

Ben eğitimle yaşamların değiştiğine inananlardanım.. Siz de bana destek olursanız birlikte annesi ya da babası hayatta olmayan çocukların geleceğini hep beraber aydınlatabiliriz.

13 Kasım 2016 Pazar günü İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse, Yardıma Koşarım” projesine destek olmak için iyilik peşinde koşuyorum. Bu projedeki kişisel hedefim; “bir öğrencinin 20 haftalık eğitimini destekleyecek 5000 TL’ye ulaşmak”.

Eğer destek vermek istersen sen de Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin eğitimine dilediğin tutarda bağış yaparak destek olabilirsin. Bağış yapmak çok kolay…

Bunun için seni Darüşşafaka için hazırladığım sayfamı ziyaret etmeye davet ediyorum. Bu sayfadan hem bağış yapabilir hem de şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC11814

Adımlarıma senin desteğinle anlam katmak istiyorum.
p.s. ekte 11. Sınıf öğrencileri koşu grubunun bir fotoğrafını da paylaşıyorum

Şimdiden çok teşekkür ederim!

Sevgiler, Çiğdem

1863'ten beri "Eğitimde Fırsat Eşitliği"
"Equal Opportunity in Education" since 1863

Darüşşafaka Cemiyeti

Kampanya boyunca hedefimiz 48 öğrencimizin (2 sınıfın) 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek 480.000 TL’ye ulaşmak! “Bir çocuk için en önemli şey anne ve babasıdır. Anne veya babası hayatta olmayan çocuklar için ise Darüşşafaka.” Gelin siz de bu yılki İstanbul Maratonu’nda ailemize katılın adımlarınızla 1000’ yakın öğrencinin eğitimine destek olun!

Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin haftalık eğitimine 250 TL vererek destek olabilirsiniz.

Eğer Çiğdem Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)