• Yardım Projem: İstanbul YM-2024-GHV-Depremzede Gençlerin Umudu Olmak İçin Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Kabataş Erkek Lisesi CIP Kulübü (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC117380
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC117380

0 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

108.150 /450.000 TL

Genç Hayat Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden İstanbul yarı maratonunda koşuyorum? Çünkü koşmak sadece bir spor değil, aynı zamanda bir fırsat. Bu fırsatı, depremzede çocuklara yardım etmek için kullanmak istiyorum. Depremler, toplumlarımızda derin izler bırakan acı olaylardır ve ne yazık ki çocuklar en çok etkilenenler arasındadır. Onlara yardım etmek için koşuyorum, çünkü onların güvenliği, sağlığı ve eğitimi bizim geleceğimizi şekillendiriyor. İstanbul yarı maratonunda koşarak, depremzede çocuklara yardım etmek için farkındalık yaratmayı ve onlara destek olmayı amaçlıyorum. Her adımım, umutlarını canlandırmak ve daha iyi bir gelecek inşa etmek için bir fırsat.

Genç Hayat Vakfı

Deprem sonrası travmatik deneyimler yaşayan 150 gencimizin deprem bölgelerindeki toplum merkezlerimizde bireysel psikolojik destek, travma odaklı psikososyal destek alabilmeleri ve travma sonrası iyileşme sürecinde spor, sanat, müzik, eğlence faaliyetlerimizden yararlanabilmeleri için koşuyoruz!

1 gencin psikososyal destek eğitim bursu 3000 TL.

Eğer Çağan Tibet Pozam isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)