• Yardım Projem: İstanbul YM-2024-Rehber Köpekler Derneği-Yol Arkadaşım
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.450 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC117342
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC117342

6.450 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

205.807 /300.000 TL

Rehber Köpekler Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selam;
Ben Salih, İstanbul Yarı Maratonu koşusu benim için oldukça önemli. Ben küçük yaşlarımdan itibaren koşuyordum. Ama ilk defa son üç ayımı antrenmanlı bir şekilde geçirdim ve koşulara hazırlandım. Hedefimde 10 Km mesafeyi 40 dakikada bitirmek var. Ayrıca bu koşu hedefimi anlamlı hale getirmek istedim. Rehber Köpekler Derneği adına bağış kampanyasını oluşturdum :)

Peki "Rehber Köpekler Derneği" kimdir? Dernek, görme engelli bireylerin toplum içerisinde kendilerine olan güvenlerini arttırarak daha özgür hareket etmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Görme engelli bireylerin hareket kabiliyetlerini geliştirerek, yaşam kalitelerini arttırıp, çevrelerine daha rahat adapte olmalarını sağlamak amacıyla, rehber köpekler yetiştirir ve ücretsiz olarak görme engellilerin hizmetine sunar. Sizlerin tüm bağışlarıyla dernek amacına yönelik hizmetlerini arttırabilecek ve daha fazla rehber köpeğin eğitimi için katkı sağlayacaktır.

Rehber Köpekler Derneği

Rehber köpeklerimizi yetiştirebilmek için kurmayı amaçladığımız rehber köpek okulumuz için finansman yaratmak ve 4 rehber köpeğimizin eğitimlerini tamamlamak için kaynak yaratmayı hedefliyoruz.

Bir rehber köpeğin eğitimine katkı sağlamanın bedeli 75.000 TL'dir.

Eğer salih taşkın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)