Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.525 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koruncuk Kahramanları , Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC11727
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC11727

3.525 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Otuzlu yaşların başında önce iş stresinden uzaklaşmak için başladığım koşu zamanla bir meditasyon biçimine dönüştü. Dört yıl önce annemi aniden kaybettiğimde geceleri sahil yolu boyunca koşmak göz yaşlarının yerine geçti ve beni ayakta tuttu. En yorulduğum anlarda biraz daha gidebildiğimi gördüm, kulağımda müziğin ritmi ve yüzme çarpan rüzgarla şehri adımlarken kendimi özgür ve güçlü hissettim. Şimdi ömrünü çocuklara ve çocuklarına adayan annemin bir hayalini gerçekleştirmek için Koruncuk Vakfı yararına koşuyorum. Tüm çocuklar anne kucağı sıcaklığında büyüsün, yardımlarınızla iyilik adım adım çoğalsın...

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Nurtaç Denton isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)