Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul YM-2024-GHV-Depremzede Gençlerin Umudu Olmak İçin Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 150 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İstanbul Özel Saint Benoît Fransız Lisesi (öğrenci & mezun)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC117070
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC117070

150 /7.500 TL

Kampanya Hedefim

108.150 /450.000 TL

Genç Hayat Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili destekçiler ,

Bugün sizlerle çok özel bir konuyu paylaşmak için bu mektubu kaleme alıyorum. Ülkemizin son zamanlarda yaşadığı depremler hepimizi derinden etkiledi. Bu zorlu süreçte özellikle engelli çocuklarımız ve aileleri daha büyük zorluklarla karşı karşıya kaldılar.

Bu çocuklarımızın yaşamını kolaylaştırmak, onları desteklemek ve geleceğe umutla bakmalarını sağlamak amacıyla bir bağış kampanyası başlatıyorum. Kampanyamla elde edeceğim kaynaklar, engelli çocuklarımızın eğitim, sağlık ve günlük yaşam ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olacak.

Sizden ricam, bu önemli kampanyaya destek vermeniz ve bu mesajı çevrenizle paylaşmanızdır. Her bir katkı, bu çocukların hayatında büyük bir fark yaratacaktır. Kampanyamıza yapacağınız bağışlar, onların yaşam kalitesini artıracak ve geleceğe umutla bakmalarını sağlayacaktır.

Birlikte hareket ederek, bu çocukların ihtiyaçlarını karşılayabilir ve onlara daha iyi bir gelecek sunabiliriz. Desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyorum.

Saygılar ,

Eren Ertunç

Genç Hayat Vakfı

Deprem sonrası travmatik deneyimler yaşayan 150 gencimizin deprem bölgelerindeki toplum merkezlerimizde bireysel psikolojik destek, travma odaklı psikososyal destek alabilmeleri ve travma sonrası iyileşme sürecinde spor, sanat, müzik, eğlence faaliyetlerimizden yararlanabilmeleri için koşuyoruz!

1 gencin psikososyal destek eğitim bursu 3000 TL.

Eğer Eren Ertunç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)