Kampanyamın Etkisi
2 çocuk

  • Yardım Projem: Maratonİzmir-2024-Tohumluk Vakfı-Haydi Çocuklar Spora, Kırsaldan Yeni Ufuklara
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.150 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC115827
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC115827

7.150 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

71.350 /200.000 TL

Tohumluk Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene Maraton İzmir'de Tohumluk Vakfı adına iyilik peşinde koşuyorum ve sizin desteğinize ihtiyacım var. Peki, neden mi?

Çünkü ben, kırsaldaki çocukların spora daha kolay ulaşabilmesi için koşuyorum. Her çocuğun spor yapma hakkı olduğuna inanıyorum. Ancak maalesef, kırsal bölgelerde yaşayan çocuklarımızın sporla tanışmaları ve ilgi duydukları spor alanlarına yönelmeleri bazı engellerle karşılaşıyor. İşte bu noktada, Tohumluk Vakfı'nın çalışmaları önemli bir misyon üstleniyor.

Tohumluk Vakfı, kırsaldaki çocukların sporla tanışmasını ve bu alanda yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak için büyük çaba sarf ediyor. Amacımız, her çocuğun spor yapma imkanına eşit şekilde erişebilmesini sağlamak ve onların sağlıklı bir yaşam için sporun önemini kavramalarına yardımcı olmak.

Ben de bu amaç doğrultusunda koşarak, bu çocuklara destek olmak istiyorum. Siz de benimle birlikte bu güzel amaç için adım atmak istemez misiniz? Bağışlarınızla, kırsaldaki çocuklarımızın sporla tanışmalarını ve hayallerindeki sporları yapabilmelerini sağlayacak projelere destek olabilirsiniz.

Siz de, çocuklarımızın sağlıklı bir gelecek için spor yapma fırsatına erişebilmelerine katkıda bulunmak isterseniz, lütfen bağış yapmayı düşünün. Her bağış, bir çocuğun hayatında büyük bir fark yaratabilir.

Koştuğum bu maratonu, kırsaldaki çocuklarımızın geleceğine bir adım daha yaklaşmak için bir fırsat olarak görüyorum. Siz de bu fırsata ortak olmak ve bir çocuğun hayatını değiştirmek için bana destek olun.

Teşekkürler, destekleriniz için şimdiden minnettarım.

Saygılarımla
Ayfer Öztürk

Tohumluk Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı

Kırsalda yaşayan yetenekli ve istekli çocukların, ekonomik ve fiziksel şartların yetersizliği sebebiyle mahrum kaldıkları spor etkinliklerinden faydalanmalarını sağlamak ve özgür, dengeli, çağdaş bir toplumda, başarıya giden yolda önlerini açmak.

1 çocuğun spora başlaması için gereken bedel ortalama 3.500 TL’dir.

Eğer Ayfer Öztürk isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)