• Yardım Projem: İstanbul-2016-KAYD-Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 700 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC11537
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC11537

700 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

138.799 /400.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çernobil'in etkilerini çok yakından gören Karadenizli biri olarak, kanser nedeniyle yakın zamanlarda başta dedem ve büyükbabam olmak üzere akrabalarımdan birçok kişiyi kaybettim. Kim bilir belki ben de aynı sebepten hayata gözlerimi yumacağım, ancak kanser bana ulaşmadan önce Çernobil'den kalma çayları içmek yerine, kanseri yenmek için mücadele eden insanların yanında olmaya karar verdim! İşte bu sırada Kansersiz Yaşam Derneği'nin Şişli Etfal Hastanesinde Çocuk Onkoloji Hastanesi yapımı için olan kampanyası dikkatimi çekti, onlara destek olmak için yalnızca koşmam yeterliydi.
Siz de çocuklarımızın daha sağlıklı büyümelerine katkı sağlamak istiyorsanız, lütfen kampanyama değerli bağışlarınızla katkıda bulunun, hatta gelin birlikte koşalım :)

Kansersiz Yaşam Derneği

Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma Projesi, kanser hastası çocuklarımızın hastanedeki yaşam standartlarını yükseltecek, sağlık koşullarını iyileştirecek, iyileşmeleri için umut olacak 5 kat 3500 metrekarelik bir alanın inşası için başlatılmıştır. Projenin tamamlanma bedeli 5 Milyon TL'dir.

Yılda 10 bin çocuğun ayaktan ve yatarak tedavi göreceği bu hastanede yapacağınız her 500 TL'lik bağış kanser hastası 1 çocuğun tedavi göreceği hastanenin yatırımının yapılmasını sağlayacaktır.

Eğer Şükran Tuncer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)