• Yardım Projem: İstanbul M-2023-ALS MNH Derneği-StopALS
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 254
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 55.700 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mercedes Benz Türk A.Ş. , Mercedes Benz Türk A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC112288
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC112288

55.700 /60.000 TL

Kampanya Hedefim

686.000 /750.000 TL

ALS MNH Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değerli Yönetecilerim,Sevgili Arkadaşlarım ve Dostlarım;Merhaba

ALS hastalığı, nedeni bilinmeyen, 40-60 yaşlarında her iki cinste de görülebilen, tedavisi olmayan, 3-5 yıl sağkalımı olan ölümcül bir hastalık. Ancak başedilmesi mümkün.
Hastalar belli bir evreden sonra solunum cihazına bağlı olarak yaşamlarını sürdürürler. Solunum cihazının evlerde kesintisiz çalışmasının ön koşulu JENERATÖR dür.
Solunum cihazına bağlı hastaları için elektrik kesintisi en büyük tehlikedir. JENERATÖR vazgeçilmezdir. SGK kapsamında değildir.
ALS-MNH Derneği, SGK kapsamında olmayan ve/fakat yaşam kalitesini yükseltecek cihaz ve malzemeleri ücretsiz temin etmektedir.
1 ALS Hastasının jeneratör bedeli 10.000 TL'dir.
Ben de en az 6(*) hastanın jeneratör bedeli kadar (60.000TL)bağış toplamayı hedefliyorum.
İşte bu nedenle, 5 Kasım 2023 günü İstanbul Maratonu-ALS MNH Derneği-StopALS projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım.
Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bağış yapmak çok kolay.
Aşağıdaki linke tıklayarak “online bağış yap” seçeneği ile kredi kartınla /BKM Express ile gönlünce bağışını yapabilir, sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC112288
Bağışçılarımıza gönülden teşekkür ederim.
Sevgiler,
(*)Kısa sürede 2. / 3./ 4.ve 5. jeneratör bedeli bağış toplandı.Sizden aldığım cesaretle hedefi 6.cihaza yükseltiyorum.Sağolun,varolun.Ayağınıza taş değmesin.

ALS MNH Derneği

Hastalar belli bir evreden sonra solunum cihazına bağlı olarak yaşamlarını sürdürürler. Solunum cihazının evlerde kesintisiz çalışmasının ön koşulu JENERATÖR dür. Hedefimiz 75 kişinin jeneratör ihtiyacını sağlamak ve onları YAŞATMAK.

1 ALS Hastasının jeneratör bedeli 10.000 TL'dir

Eğer Ahmet Aydın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)