• Yardım Projem: İstanbul M-2023-TEV-Okusun, Cumhuriyetin Geleceği Olsun!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.540 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Trendyol Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC111713
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC111713

7.540 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

3.647.465 /3.500.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
TURK EGITIM VAKFI için iyilik peşinde koşuyorum!
Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.
İşte bu nedenle, 5 Kasım 2023 günü İstanbul Maratonunda, depremden etkilenen öğrenci arkadaşlarımıza destek olabilmek amacıyla Trendyol Group - TEV Kalpten Kalbe Burs Fonu için koşuyorum. Bu sayede adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.
Bir üniversite öğrencisinin 1 yıllık eğitim bursu 22.500 TL dir.
Bağış yapmak çok kolay.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.
Sevgiler

Türk Eğitim Vakfı

Cumhuriyetimizin 100. yılında TEV ile koşun, adımlarınızla gençlerimizin eğitimine destek olun. Gençlerimiz okusun, Cumhuriyetimizin geleceği olsun.

Bir üniversite öğrencisinin 1 yıllık eğitim bursu 22.500 TL dir.

Eğer Başak Karakoç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)