• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC11022
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC11022

0 /300 TL

Kampanya Hedefim

289.842 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Tekrar merhabalar :) Tanımayanlar için adım Devrim Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesinde Turizm İşletme 2. sınıf öğrencisiyim. Geçen seneden hatırlarsınız belki beni Antalya'da iyilik peşinde koşmuştum. Bu sefer İstanbul'da koşmak için hazırlanıyorum. Şunu belirtmek isterim ki biz büyük bir aileyiz. Toplum Gönüllüleri Alanya Örgütlenmesindeki arkadaşlarıma İyilik Peşinden Koşmam için beni temsilci olarak seçtiklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Toplum Gönüllüleri Vakfıyla geçmişe dair bir mazim olmamasına rağmen örgütümüz içinde bulunan arkadaşlarımız ve siz gençleri her zaman topluma ışık tutan bireyler olarak gören saygıdeğer abilerim , ablalarım ve kardeşlerim sayesinde ve desteğinizle uzun yıllar boyunca çalışmalar sürdüreceğime eminim. En azından ben üniversiteden mezun oluncaya dek her zaman iyilik peşinde koşup dil , din , ırk , mezhep gözetmeksizin her insan için umut kaynağı olmaya çalışacağım ve bizden sonra gelen arkadaşlarımıza da bu düşünceyi aşılayacağımıza inanıyorum. Önümüzde gerçekleştirmemiz gereken çok proje var , biz elimizden geldiğince bu projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz ancak miktarı ne olursa olsun küçümsenmeyecek olan sizlerin yardımınıza ihtiyacımız var . Haydi gelin siz de Iyilik Peşinde koşmam için bana yardımcı olun. :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Devrim Güneş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)