Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 630 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10990
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10990

630 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hasta olan her çocuğun anne-babasının yanında olmasını istediğimden koşuyorum. Çorbada tuzum olsun diye koşuyorum. Belki tek bir çocuğun bile yarına daha umutlu bakmasını sağlayabilirim diye koşuyorum. Tedavisi sürerken yüzünü güldürebilecek aktiviteler yapabilsin diye koşuyorum. Çocukluk çağı kanserlerinin yüzde 80 oranında iyileşme şansı olduğunu öğrendiğimden koşuyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Hanzade Özsu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)