• Yardım Projem: İstanbul-2016-KAYD-Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 33
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.270 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10961
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10961

5.270 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

138.799 /400.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba.. 
Bu yıl ilk defa katılacağım Vodafone İstanbul Maratonu’nda Kansersiz Yaşam Derneği için iyilik peşinde koşmaya karar verdim..
Çok heyecanlıyım.Kansersiz Yaşam Derneğini seçtim çünkü özellikle çocuklar için ülkemizde çok az sayıda imkan olduğunu biliyorum ve hatta şahidim.Çocuk yoğun bakım ünitesinin ve hasta yatağının hiç denecek sayıda az olduğunu kendi çocuğumla deneyimledim...Masum ,küçük yürekli çocuklarımızın standartları daha yüksek hastanelerde tedavi görerek moral ve motivasyonlarının sağlanarak tedavilerini olmaları benim gibi sizlerin de isteyeceği bir iyilik diye düşünüyorum.

Haydi siz de başlattığım kampanyada Çocuk Onkoloji hastanesinin yapılandırılmasında destek olun..

Ben İstanbul-2016-KAYD-Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma projesini destekleyeceğim. O melek çocuklar için 13 Kasım 2016 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.
Çocuklarımıza umut olalım..
Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi'nin Yeniden Yapılandırma Projesi; Kanser hastası çocuklarımızın hastanedeki yaşam standartlarını yükseltecek, sağlık koşullarını iyileştirecek, iyileşmeleri için umut olacak 5 kat 3500 metrekarelik bir alanın inşası için başlatılmıştır.Tamamlanma bedeli 5 Milyon TL'dir.
Avrasya Maratonu ile toplamda 400.000,00 TL bağışa ulaşmayı hedefliyoruz.
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.
Bankadan Havale/EFT Yapmak İstersen
(Dekont açıklamasına Kampanya Kodunu belirtmeyi unutma!)
Kampanya Koşucu Kodum: CC10961

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC10961
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10961
Sevgiler
ESRA

Kansersiz Yaşam Derneği

Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma Projesi, kanser hastası çocuklarımızın hastanedeki yaşam standartlarını yükseltecek, sağlık koşullarını iyileştirecek, iyileşmeleri için umut olacak 5 kat 3500 metrekarelik bir alanın inşası için başlatılmıştır. Projenin tamamlanma bedeli 5 Milyon TL'dir.

Yılda 10 bin çocuğun ayaktan ve yatarak tedavi göreceği bu hastanede yapacağınız her 500 TL'lik bağış kanser hastası 1 çocuğun tedavi göreceği hastanenin yatırımının yapılmasını sağlayacaktır.

Eğer ESRA ERDEM isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)