• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 45
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 21.275 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 3oda1salon
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10683
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10683

21.275 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene de Koşuyorum .!!!
Çünkü geçen sene 3 kişilik küçücük takımımızla tam 10 çocuğun bakımını üstlendik... Zaman zaman sıcacık evlerimizde bir araya geldiğimizde içimiz bir nebze rahat etti... onlar da şimdi sıcacık bir evdeler , karınları tok dedik ...
Bu sene de koşuyorum...çünkü bu sayede her yıl "KİMSESİZ" kategorisindeki çocuklara 1 yıl sıcak bir yuva , karın tokluğu eğitim ve sevgi verilmesine katkıda bulunuyorum ...

Kimsesiz .... kategorisi ( annesiz -babasız -akrabasız)!!!! Korkunç değil mi ? Minicik bebekler de var, ergenler de...ve Koruncuk vakfının maalesef yetemediği binlercesi daha sıra bekliyor....!

Koşuyorum; çünkü bu sayede farkındalık yaratıyorum, bu durumu duyurabiliyorum... Benim gibi düşünen, hisseden insanlarla tanışıyorum... "Allah karşıma hep iyileri çıkarsın" diye dua ederiz ya ... işte bu sayede iyiler daha çok çıkıyor karşıma..

Koşuyorum çünkü bu sayede paylaşabiliyorum, paylaşmak bir seçenek değil..! Paylaşmak sadece parayı paylaşmak ta değil; zamanı , bilgiyi, tecrübeyi, sevgiyi de paylaşabiliriz, yardım edemeyenler de bu kampanyayı paylaşıp farkındalık yaratabilir...

Bu sene 3oda1salon takımı 5 kişi :) umarız daha çok bağış toplayabiliriz...!

Koşacak sağlığımız olduğu için, etrafımızda bizi destekleyeceğini bildiğimiz insanlar olduğu için her gün Yaradan'a şükrediyoruz ....

İşte yine hayat hepimizin önüne bir iyilik fırsatı çıkardı .... Sırtınızı dönmek veya katılmak da sizin sınavınız ...

Var mısınız ???

Haydi !

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Senem BALAK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)