• Yardım Projem: İstanbul-2016-Darüşşafaka-Söz konusu eğitimse, yardıma koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 178
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.763 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DARÜŞŞAFAKA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10461
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10461

12.763 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

407.864 /480.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

32 yaşıma kadar yeterince oturdum, geri kalanında da çılgınlarca koşayım diye düşündüm, koşa koşa 33 yaşıma girdim, e sonra madem koşuyorsun bir çorbaya da tuz ol kız Asly, dedim. Bu sene adımlarıma Darüşşafaka Cemiyeti adına koşarak anlam katacağım, çünkü benim evimde benim için hala küçük olan minik bir Darüşşafakalı var, kendisi kocam olur :) eh ben de annesi ve babası hayatta olmayan birisi olarak eş durumundan Darüşşafakalı sayılırım bi yerde. Duygular derin, anlamı çok büyük, dilerim bir kez daha ve çok güzel bir şey daha başarırız hep birlikte. Sevgiler benden.

Darüşşafaka Cemiyeti

Kampanya boyunca hedefimiz 48 öğrencimizin (2 sınıfın) 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek 480.000 TL’ye ulaşmak! “Bir çocuk için en önemli şey anne ve babasıdır. Anne veya babası hayatta olmayan çocuklar için ise Darüşşafaka.” Gelin siz de bu yılki İstanbul Maratonu’nda ailemize katılın adımlarınızla 1000’ yakın öğrencinin eğitimine destek olun!

Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin haftalık eğitimine 250 TL vererek destek olabilirsiniz.

Eğer Aslı Tan Sunter isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)