Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 170 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10447
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10447

170 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocuklar benim için çok önemli gerçekten. Hastalık çekmek kolay mı? Hele ki kanser hele ki küçücük beden de kolay mı? Çok masraflı çok meşakkatli bir hastalık. Önce para lazım, moral lazım, her şey lazım. Benim çocuğum yok belki de hiç olmayacak. Çokta dert etmedim hiç dedim ki hep… Ya zaten bu dünyada çok çocuk var. Onlara adadım kendimi yüzleri gülsün sağlıklı olsunlar yeter. İnsan olmak zor zanaat... Birde bağış yapabilmek daha zor şu dünyada... Hiç görmediğin küçücük bir çocuğun tedavisine destek verecek arkadaş, dost, iyi insanlar arıyorum. Ben onlar için koşacağım. Koşarken de onlar iyi olsun diye yardım toplayacağım bu güzel çabada sizlerde yanımda olun destek olun bana sevgiler.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Hatice hale uçar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)