Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAÇUV Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10360
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10360

250 /895 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Adım adım çatısı altında iyilik peşinde koşan herkese sonsuz teşekkürler.Kaçuv aile evi İstanbul Cerrahpaşada kanser tedavisi görmek için şehir dışından gelen tedavi imkanlarina ulaşma güçlüğü yaşayan çocuklarımıza ve ailelerine bu süreçte konaklayabilme imkanı sunmaktadır.Aile evi tamamen iyilik peşinde koşanların desteğiyle devamliligini sürdürmeye çalışan bir kurumdur.
Kaçuv'un aile evine destek kampanyasına destek olacak herkes tedavi görecek çocuklarımızın sürecine katkı sağlamış olacaktır.Kaçuva destek olun,çocuklarımızın umut elçisi olun!

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Mesut Taşkın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)