• Yardım Projem: İstanbul-2016-TEGV-Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 605 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ICF (International Coach Federation) Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10325
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10325

605 /500 TL

Kampanya Hedefim

307.778 /300.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar.. Ben Elif Demir Uğur, :) ICF Kurumsal Koşu Takımının Kaptanıyım. Koşu literatürü bakımından yazacak olursak Ultramarathoner - Intercontinental Runner, Lisanslı Atlet ve Triatletim. 25 Eylül' de Berlin Maratonu' nu koşup ayağımın tozuyla çocuklarımıza ışık olmak için kampanya sayfamı açmaya geldim. :) Yoga ve Pilates Antrenörüyüm. Erken çocukluk yıllarımdan başlamak üzere spor ve koşu ile iç içeyim. Özellikle uzun yıllar okul Cross koşu takımlarında, kısa ve uzun mesafe koşu yarışlarında yer aldım. Aynı zamanda Matematik öğretmeni ve uluslararası profesyonel koçum. Koşu, Yoga, Pilates, Koçluk ve Matematik çalışmalarıma Beşiktaş/Ortaköy' de kurucusu olduğum Elif Eğitim Danışmanlık Koçluk Merkezi' nde devam ederek hizmet vermekteyim, yolu düşenleri beklerim.. :)

https://www.facebook.com/elifegitimdanismanlikoclukyogapilates/
http://www.elifdemirugur.com/
http://butterflyeffectyoga.com/

Bütün bunlara ek, en önemlisi kendi yaşamıma ve başkalarının yaşamına anlam katmanın bir yolu olarak: Bağış Toplamak İçin Koşuyorum.

Geçtiğimiz yıl Adım Adım ve TEMA Avrasya Maratonu 2015 Ortak Yardımseverlik Koşusu Projesi: "Ağaç Kardeşliği" için 42K (Maraton) koştum. Bu sene ise eğitim şart diyerek çocuklarımızın geleceğine ışık olma adına çok heyecan verici bir proje olan Adım Adım & TEGV "Sen Hiç Koşan Ateş Böceği Gördün Mü?" Projesi için ekibimle birlikte iyiliğe koşacağız..

Lütfen sizler de şimdi yaptığınız işe kısa bir ara vererek iyilik yolunda birer ışık olun ve aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak bağış yapın.

Her zaman şu sözü hatırlarım: "Ne ekersen onu biçersin.."
"What goes around comes around.."

Hadi hep birlikte iyilik ekip, iyilik biçelim..

Sevgi ile kalın,

Elif

TEGV

“Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?” Projesi, Türkiye’nin dezavantajlı bölgelerinde faaliyet gösteren, TEGV’in 5 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri ile 2 yıl boyunca toplamda 25.000 çocuğa eğitim taşımayı hedefliyor.

Proje kapsamında yapacağınız her 50 TL’lik bağış ile 1 çocuğun eğitim giderine destek olabilirsiniz.
 

Eğer Elif Demir Uğur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)