• Yardım Projem: İstanbul M-2023-KAÇUV-Umutlu Kartlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 107
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 71.596 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Galata Taşımacılık (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC102228
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC102228

71.596 /60.000 TL

Kampanya Hedefim

4.504.994 /5.000.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba Dostlar,
5 Kasım’da gerçekleşecek olan Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’nda, KAÇUV’un Umutlu Kartlar Projesi için 42k koşuyorum. Bu etkinlik benim için yarışın da ötesinde bir anlam taşıyor çünkü adımlarımı kanser tedavisi sürecinde ailelerin sosyo-ekonomik olarak yaşadıkları sorunlara destek olması ve tıbbi tedavi sürecine odaklanmalarını sağlamak için atacağım.

Umutlu Kartlar Projesi ile 6 Şubat'ta meydana gelen ve 11 ilimizde büyük yıkıma neden olan depremin yaralarını sarabilmek amacıyla, öncelikli olarak depremden etkilenen illerde ve Türkiye genelinde kanser tedavisi görmekte olan 64 farklı ilde yaşayan dezavantajlı çocuk-genç ve aile üyelerine düzenli olarak hasta bakımında gerekli olan hijyen-kişisel bakım ürünleri ve sağlıklı gıdaya ulaşabilmeleri için alışveriş kartları gönderilmesi hedefleniyor.

Çünkü kanser tedavisi gören çocuk ve ailesinin sosyo-ekonomik gücü tedavinin sürdürülebilirliği için çok değerli!
Sen de tedavi gören çocuk ve ailesinin #umutol geleceğinde payın olsun istersen aşağıdaki linki tıklayıp kampanyama destek olabilirsin.

Az ya da çok hiç önemli değil, her destek çok değerli.
Desteğin için şimdiden teşekkürler.

Kampanyamın linki: https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC102228

1 Umutlu Kart bedeli 1200TL’dir. Bir çocuk için bir yıllık Umutlu Kutu destek tutarı 6.000 TL dir. Sen de kampanyama dilediğin tutarda bağış yapabilirsin.
KAÇUV hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linklerden dokümanları inceleyebilirsin. KAÇUV 2022 Faaliyet Raporu: https://kacuv.org/wp-content/uploads/2023/05/KACUV-2022-Faaliyet-Raporu.pdf
https://kacuv.org/umutlu-kart/

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile depremden etkilenen illerde öncelikli olmak üzere, kanser tedavisi gören çocuk ve ailesinin sosyo-ekonomik olarak desteklenmesi amacıyla temel hijyen ve gıda ihtiyaçlarını karşılayarak tıbbi tedavi sürecine odaklanmalarını sağlamak için düzenli olarak alışveriş kartları göndermekteyiz.

1 Umutlu Kart bedeli 1.200 TL. Bir çocuk için bir yıllık Umutlu Kart destek tutarı 6.000 TL

Eğer Özgür Köse isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)