• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 46
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 720 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10124
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10124

720 /750 TL

Kampanya Hedefim

289.842 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüsü gençler, 2002 yılından bu yana destekleyen herkesle birlikte harikalar yaratarak dünyayı değiştiriyor ve başka bir dünyanın mümkün olduğu gerçeğine anlam katıyor! Aldıkları eğitimlerle hem kendi kişisel gelişimlerini sağlıyor, hem de bunun sonucunda yaşadıkları topluma değer katarak herkesin farklı, herkesin eşit olduğu bir toplum inşa ediyor! :)

Ben de bu yıl İstanbul Maratonu'nda(eski adıyla Avrasya Maratonu) Bandırma Toplum Gönüllüleri(BanTOG)'nin 2010 yılından bu yana sürdürdüğü "Sevginin Ritmi" adlı proje için koşarak adımlarıma anlam katmak istiyorum. Desteklerinizle birlikte tabi! :) Bu sayede Bandırma'daki dezavantajlı çocukların okulu terketmelerinin önüne geçebilmek ve onların kişisel-kültürel gelişimlerine katkıda bulunarak, hayata daha umutla bakan ve rengarenk bir yarının mimarı olacak olan bireyler olmalarını sağlamak mümkün! :) E, ne duruyorsunuz? Şimdi farenizin imlecini yavaşça "online bağış yap" butonuna götürün ve tıklayın... Hepsi bu kadar! Gerisi kendiliğinden gelecek ;)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Ethem Kelmendi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)